1PCS 10/100/1000M Optinių Skaidulų į RJ45 Media Converter Netlink konverteris optinio pluošto transiveris 20KM


Nauja prekė

€7.57



Žymos: plastikiniai skaidulų optika, pluošto radijo stotelė, cleaver optinio pluošto, konverteris oprico netlink, šviesolaidiniai įrankių rinkinys, otdr, kortelių skaitytuvas dvd, transiveris optinio pluošto, optinio pluošto plastikas, orientek optinio tinklo įrankių rinkinys.

1PCS 10/100/1000M Optinių Skaidulų į RJ45 Media Converter Netlink konverteris optinio pluošto transiveris 20KM

Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias būdas užtikrinti, kad prekės į savo rankas!Jei turite kokių nors klausimų, gavusi gaminio, ar turi kokybės problemų, prašome nesijaudinkite, padaryti nedvejodami perduoti ginčus, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo, mes jums labiausiai priimtinas atsakymas!Malonu apsipirkti, labai ačiū

Produkto Savybės

Inaccordance su Ethernet standartus IEEE802.3, 10/100Base-TX/1000Base-TX ir 1000Base-FX

Palaikomos Prievadai: SC optinio pluošto; RJ45 už vytos poros

Auto-prisitaikymo greitis ir full/half-duplex režimas rėmė ne vytos poros prievadą

Auto MDI/MDIX pritarė nereikia kabelių parinkimas

Iki 6 Led būklės indikacija optinės galios uostas ir port UTP

Išorinė ir vidinė-nuolatinės SROVĖS maitinimo šaltiniai, jeigu

Iki 1024 MAC adresus pritarė

512 kb duomenų saugojimo integruota, ir 802.1 X originalus MAC adresas autentifikavimas palaikomas

Prieštaringų kadrų aptikimo pusiau dupleksinis ir srauto kontrolės dvipusis pritarė

Techniniai Parametrai

Techniniai Parametrai 10/100/1000M Prisitaikanti Fast Ethernet Optinis Media Converter

Skaičius Tinklo Prievadai

1 kanalo

Skaičius Optiniai Prievadai

1 kanalo

NIC Perdavimo Sparta

10/100 /1000Mbit/s

NICTransmission Režimas

10/100/1000M prisitaikanti su parama automatinė inversija MDI/MDIX

Optinis Uosto Perdavimo Sparta

1000Mbit/s

Darbinė Įtampa

AC 220V arba DC +5V

Bendra Galia

Tinklo Prievadai

RJ45

Optinis Specifikacijos

Optinis Prievadas: SC, FC,ST (Pasirinktinai)

Multi-Mode: 50/125, 62.5/125um

Single-Mode: 8.3/125, 8.7/125um, 8/125,10/125um

Bangos ilgis: Single-Mode: 1310/1550nm

Duomenų Kanalas

IEEE802.3x ir susidūrimo bazės priešslėgis pritarė

Darbo Režimas:Full/half duplex pritarė

Perdavimo Greitis: 1000Mbit/swith klaida norma lygi nuliui

Kai kurių Produktų Rūšių ir uosto Techninių Parametrų Optinis Prievadas

Stalo Tipo Dual-Optinis Single-Mode/Multi-Mode Media Converter

Darbo Aplinka

Darbinė Įtampa --AC 220V/ DC +5V

Veikimo Drėgnumas

Darbinė Temperatūra: 0℃ iki +50℃

Laikymo Temperatūra: nuo -20℃ iki +70℃

Drėgmė:nuo 5% iki 90%

Kokybės Užtikrinimas

MTBF > 100.000 valandų;

Pakeitimo per vienerius metus ir ne-mokestis remontas per trejus metus garantuotas

Taikymo Sritis

Intraneto paruošti plėtra iš 100M į 1000M

Integruoto duomenų tinkle, daugiaformačių pvz., vaizdo, balso ir kt.

Už "taškas-taškas" kompiuterio duomenų perdavimas

Kompiuterių duomenų perdavimo tinklo platų verslo paraiška

Plačiajuosčio ryšio universiteto tinklo, kabelinė TELEVIZIJA ir protingas FTTB/FTTH duomenų juosta

Kartu su skirstomuoju skydu arba kitų kompiuterių tinklo palengvina už: grandinės tipo, žvaigždės tipo ir žiedo tipo tinklo ir kitų kompiuterinių tinklų Nuotrauką

1.VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai.Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą. 4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik. 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis.Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną. 6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis.Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas! 7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas. 8.DeliveryTime:

Jei jūsų krovinys sveria iki 20 kg arba daugiau, arba jums reikia didesnio kiekio, prašome susisiekti su mumis arba rašykite mums, mes suteiksime jums naują pakavimo specifikacijas, tada stengiamės taupyti transporto išlaidas už jus, ir todėl, kad produkto kaina gali būti tam tikros naudos jums!

Mes esame didelių gamybos įmonių grupės Kinijoje, mes parduoti per Alibaba, yra tik tikslas ,tai geriau skatinti savo produktų,visi mūsų kompanijos produktai yra vežamos tiesiogiai iš gamyklos, prašome susisiekti su mumis , tikimės sukurti ilgalaikius draugiškus ir savitarpio bendradarbiavimo santykius tarp vienas kitam !

Mes teikiame 6-12 mėnesių garantija.Jei prekė yra su trūkumais, prašome pranešti mums per 3 dienas po pristatymo.Visi daiktai turi būti grąžinti į savo pradinę būklę, siekiant gauti grąžinamąją išmoką arba biržos prekių.Straipsniai grįžo po 15 dienų nuo pristatymo, yra tinkamos finansuoti tik remonto.Pirkėjas yra atsakingas už visas siuntimo išlaidas.Perkant, tai reiškia, kad pirkėjas davė tylų sutikimą politikos.Jeigu reikia daugiau informacijos, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes su jumis dirbs pasiekti win-win.

Apsaugos klasė Ip40
Kilmės KN(Kilmės)
Galia 5W
Darbinė Temperatūra NUO -40°C~85°C
Sertifikavimo FCC
Modelio Numeris Linijiniai skaičiuoklė
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Prekės Pavadinimas ZHWCOMM
kilmės vieta Kinija
Jungties Tipas SC/UPC
Kiekis 1PCS
Lygis
Regos režimas vieno / multimode
Regos bangos ilgis 850nm, 1310nm, 1550nm

Parašyti atsiliepimą

1PCS 10/100/1000M Optinių Skaidulų į RJ45 Media Converter Netlink konverteris optinio pluošto transiveris 20KM

1PCS 10/100/1000M Optinių Skaidulų į RJ45 Media Converter Netlink konverteris optinio pluošto transiveris 20KM

Panašūs produktai