Coban Automobilių GPS Tracker GPS GSM GPRS Automobilių Transporto priemonės Sekimo Prietaiso TK103B Quad band Sekimo Sistema Nemokamai Interneto Platformos Paslaugas


Nauja prekė

€27.63Žymos: ledo ratas, coban, lauke ufi, tk103b ka automobilinis gps seklys, coban gps tracker, outv bėgių kelio, Atv 110cc plastiko, tk103b, 103B, tk103b 3g gps tracker.

Coban Transporto priemonės, GPS TrackerTK103B Quad band Realaus laiko Automobilio GPS GSM GPRS Sekimo Įrenginys mažmeninės langelyje

Tinka automobiliams, mikroautobusams, sunkvežimiams, motociklams, ir tt.

Jums tai Purcnase yra Realaus Laiko GPS Vahicle Tracker Ratai Būti Nemokamai Naudotis Naujausia GPS Sekimo Programinė įranga.

Jokių Sutarčių, Jokių Aktyvavimo Mokestis, Nr. Programinės įrangos naudojimo Mokestis.

Galite Nuotoliniu būdu valdyti automobilio vairo ir naftos

Daugiau saugumo ir patogumo, kurį (veikia asmeninis kompiuteris), nuotolinio valdymo programinė įranga gali išjungti transporto priemonės, naftos ir circuitalso gali būti jungtys originalaus transporto priemonės vibracijos jutikliai ir automobilių durų jungiklis.

Ji gali padėti jums sekti ką nors, pavyzdžiui, savo automobilį, valtį ir kitų transporto priemonių laiku.Jums nereikės nerimauti dėl prarasti juos amžinai.

Jis dirba pagrįstas esamu GSM/GPRS tinklu ir GPS palydovų, šis produktas gali rasti ir stebėti bet kokį nuotolinio tikslai SMS arba internetu.Prašome apsilankyti mano parduotuvėje pirkti dabar.

Programos:

Global positioning

Stebėjimas realiu laiku

Transporto priemonės paieška

Laiko stebėjimas

Nukirto elektros ir oli nuotolinio valdymo

Transporto nuoma / Laivyno valdymas ir tt

1 Paramos bothGPS / GSM stotis padėties nustatymo būdų.

2 Parama SMS/GPRS/Internet Tinklo duomenų perdavimas

3 Paramos GPRS, on-line ir eilutės, iš naujo prijungti automatiškai.

4 Paramos darbas pagrįstas esamu GSM/GPRS tinklu..

5 Paramos konfiguracija nuotolinio terminalo.

6 SOS signalą.

7 Parama taškas-taškas, taškas į grupę,grupė-grupės stebėjimo.

8 Nustatyti kelių funkcijų-apsaugos, nustatymo, stebėsenos priežiūra, avarinė signalizacija ir stebėjimo visas.

9 Nuotolinio valdymo pultas gali būti naudojami ir disarm

10 Nuotolinio valdymo transporto priemonių naftos ir grandinės

11 Prijungti originalią transporto priemonę nuo vagystės, arba vibracijos daviklis, ir keyless entry signalas

Pagrindinės funkcijos:

Padėties nustatymo ir Sekimo: Per on-line vietos Nustatymo Platformą arba mobilųjį telefoną suranda kartais, ir gauti darbo statusą.Jūs galite pasirinkti Padėties nustatymo Platforma patys.

Suveikimo Avarinį Signalą: Kai yra neatidėliotinos atsitiko dėl transporto priemonės, jūs galite įdėti mygtuką ir įdiegta vienetas bus išsiųsti signalą į leidžiama numeriai.

Nuotolinio kontroliuoti naftos ir grandinė: jūs galite kontroliuoti naftos ir grandinė per vieneto SMS žinute iš bet kur ir bet kada.

Nuotolinis Stebėjimas: Iš bet kur ir bet kada, skambinti telefono numeriu vienetą, kai jis prisijungia, jūs galite stebėti garso maždaug 5 metrų.

Judėjimą Įspėjimo: Siųsti SMS vieneto pradėti judėjimą įspėjimo funkcija.Kai transporto priemonė juda, vienetas siųsti judėjimą įspėjimo visiems leidžiama numeriai.

Greičio viršijimo Signalas: Siųsti SMS vieneto pradėti judėjimą įspėjimo funkcija.Kai transporto priemonės greičio viršijimo, įrenginys bus išsiųsti greičio viršijimo perspėjimas visiems leidžiama numeriai.

Geo-tvoros: Nustatyti geo-tvoros vieneto apriboti jo judėjimo rajono.Vieneto išsiunčia pranešimą visiems leidžiama numeriai, kai jis pažeidžia rajone.

Iš naujo paleiskite vienetas: siųsti SMS tęsti įsipareigojimų neįvykdymo vienetas.

Auto Track: galite nustatyti, kad auto track SMS arba on-line vietos nustatymo platformą.

Rida statistika; ACC tikrinimas; pjaustymo elektra ir signalizacija.

Suderinama su originalia signalizacija vagystės atveju: Jis atsiųs SMS signalizacija po original anti-theft alarm įspėjimo.

Keisti IP ir Port Bendravimo Protokolo dėl įvairių on-line padėties nustatymo platforma

KAIP TAI VEIKIA

Tiesiog įdėkite GSM sim kortelę į GPS vienetas.Kai skambinate vieneto jis atsakys su koordinates, jo buvimo vietą per SMS žinute.Tada galite naudoti šias koordinates bet kartografavimo programinė įranga (pavyzdžiui, "google " žemė"), kuri parodys kur tiksliai vieneto yra.

Su kai mažai nustatymas, taip pat galite turėti prietaisu siųsti duomenis tiesiogiai prie kompiuterio per GPRS ir rodyti savo buvimo vietą žemėlapyje su mūsų programinė įranga, skirti realiojo laiko buvimo vietos sekimas.Žinoma, jūs galite kontroliuoti savo automobilį per mūsų programinę įrangą.

Daugiau išsami instrukcija, galite spustelėkite šią nuorodą rasite meniu:

Bendrieji Meniu (General setup & stebėjimo per SMS)

Meniu KOMPIUTERIO Sekimo Programą

Baterijos Veikimo Trukmė 30 Val., & Iki
Elemento Dydis 83mm x 54mm x 26mm
Galia 1W-2W
Tipas GPS Tracker
Interneto Paslaugų Platformos NEMOKAMAI
Grupė 850/900/1800/1900Mhz
GPS tipas GPS Tracker
Sub-Type Transporto Seklys
Prekės Pavadinimas BAANOOL
Gamintojas coban
Įtampa 12V-24V
Speciali Funkcija Interneto Prijungtas
Tinklas GPS/GSM/GPRS
Modelio Pavadinimas tk103b
Gps Modulis Taip

Parašyti atsiliepimą

Coban Automobilių GPS Tracker GPS GSM GPRS Automobilių Transporto priemonės Sekimo Prietaiso TK103B Quad band Sekimo Sistema Nemokamai Interneto Platformos Paslaugas

Coban Automobilių GPS Tracker GPS GSM GPRS Automobilių Transporto priemonės Sekimo Prietaiso TK103B Quad band Sekimo Sistema Nemokamai Interneto Platformos Paslaugas

Panašūs produktai