Židinys Ventiliatorius 6 Ašmenys Medienos Viryklė Ventiliatorius Silent Šilumos Energijos Ekologinio Ventiliatorius Žurnalas Degiklis Medienos deginimo Krosnis Ventiliatorius Namų Patalpų Šildymo Ventiliatorius


Nauja prekė

€3.33

€5.46

-39%Žymos: sienos medienos deginimo krosnis, guolių grafikos kortelės, elektros gaisro vieta, bioetanolio židinys, medienos viryklė, granulių paspauskite, akmens medienos viryklė, ten granulinis katilas, bioetanolis, patalpų viryklė.

Židinys Ventiliatorius 6 Ašmenys Medienos Viryklė Ventiliatorius Silent Šilumos Energijos Ekologinio Ventiliatorius Žurnalas Degiklis medienos deginimo Krosnis Ventiliatorius Namų patalpų Šildymo ventiliatorius

Funkcijos: 1. Šiluminė Galia: židinys ventiliatorius varomas šilumos pateikė savo židinys ar medienos deginimo krosnis be elektros energijos tiekimą, kuris gali atnešti didesnį komfortą ir sumažinti viryklė medienos 28%.Paskirstyti šilumą efektyviau ir taupyti degalus, kurie yra aplinkai.

2. 6 Diskai: Su didesnėmis oro tūris, modernizuotos 6 peiliukai bus platinamas daugiau šilto oro (maximum380CFM) visą savo namą, kuris labai tinka full-size kambariai.Tiesiog padėkite jį ant viryklės ir kai paviršiaus viryklė įkaista, židinys ventiliatorius veiks.

3. Darbinė Temperatūra: viryklė ventiliatorius automatiškai sukasi tarp 50°C (122°F) ir 340°C (644°F).Šilčiau viryklė ir greičiau ventiliatorius sukasi, šiltesnio oro į savo namus gauna.Komplekte elektromagnetinio termometras galite stebėti temperatūrą viryklė.

4. Perkaitimo Apsauga: Kai temperatūra yra aukštesnė nei 644°F metalo plokštės apačioje, ventiliatorius bus apsaugoti viryklė, ventiliatorius.Su anoduoto aliuminio medžiagos apsaugo ventiliatorių nuo rūdžių ir korozijos.

5. Ilgesnis tarnavimo: ventiliatorius bazė yra įrengta bimetalinė saugos įtaisas, kuris bus palaipsniui pakelti priekinio ventiliatoriaus apsaugoti TEG ir variklis.

Techniniai duomenys:

Butas paskola svoris: apie 800G Butas paskolų dydis:

Sieniniai modelio masė apie 850G Sieniniai modelio dydis:

Medžiaga: aliuminio lydinio profilis

Menčių skaičius: 6

Oro kiekis CFM: 180-210

Variklio greitis: 750-1050rpm

Triukšmas: ≦35db

Spalva: juoda/geležies juoda/aukso/rose red/raudonos/sidabras/bronza/mėlyna

Pradžios temperatūra: 65℃-85℃

Optimali darbinė temperatūra: 100°C-250°C

Maksimali temperatūra: 350°C

Vamzdžio dydis sieniniai versija: dūmų vamzdžio skersmuo dydis yra 5, 6, 7 colių.

6-ašmenis, sieniniai gaminio dydis: apie 180mm*130mm*155mm/7.09*5.12*6.10 colių (plotis*gylis*aukštis)

6-ašmenis nuolatinis modelio gaminio dydis: apie 180*100*195mm/7.09*3.94*7.68 colių(plotis*gylis*aukštis)

Vartotojo vadovas:

1. Jei turite židinys ar medienos deginimo krosnis ir nori daugiau šilumos visas namas, bet nenorite išleisti daugiau elektros energijos, tada viskas, ką turite padaryti, yra pirkti šį nuostabų šilumos židinys viryklė ventiliatorius.

2. Jokių baterijų ar elektros energijos reikia: terminio medienos viryklė ventiliatorius generuoja energiją paverčiant šiluma, viryklė į elektros energijos ir elektros energijos gamybos vienetas konvertuoti šilumos energiją į kinetinę energiją vairuoti variklis, ir tada geležtės pasukti.

3. Kai krosnies temperatūra pasiekia 122°F, ventiliatorius pradeda suktis.Karštesnis ventiliatorius bazę, tuo greičiau ventiliatorius sukasi, ir daugiau oro ventiliatorius įeina į kambarį.Kaip ir židinys atvėsina, tai sulėtėja ir sustoja.

4. Daugiafunkcinis viryklė ventiliatorius: Tinka visiems katalizinio/ne-katalizinio krosnių pakurų, pvz., dujų, elektros, granulių viryklė, žurnalo degiklis arba medienos deginimo krosnis.

5. Paprasta naudoti: Vieta, viryklė ventiliatorius ant lygaus ir plokščio paviršiaus, ant viršaus viryklė, netoli šoną arba atgal, viryklė.Viryklė ventiliatorius turi būti pateikti ne mažiau kaip 4" atstumu nuo viryklės.Kai viryklės paviršius įkaista, jis gali dirbti.

6. Perkaitimo apsauga: Į bimetalinė juosta apačioje gerbėjas bazė neleidžia medienos viryklė ventiliatorius nuo pažeista dėl aukštos temperatūros (virš 644°F).

Pakavimo Sąrašas:

1*Židinys Ventiliatorius

1*Anglų Vadovas

Pastaba:

1. Niekada veikti bazė viryklė ventiliatorius, ir niekada vieta, viryklė, ventiliatorius dėl neapsaugoto paviršiaus, o šildymas.

2. Norėdami perkelti ar atlikti ventiliatorius, ji visada naudoti ištraukiamas rankena dėvint pirštines.

3. Prašome laikyti ventiliatorius, saugokite nuo vaikų, kai jį naudoti.

Diegimo Tipas Kita
Dydis Fireplace 6 Blade Heat Powered Stove Fan
Sertifikavimo CE
Modelio Numeris 6 Peiliukai Židinys ventiliatorius
Naudojimas lauko
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Akmens Židiniai

Parašyti atsiliepimą

Židinys Ventiliatorius 6 Ašmenys Medienos Viryklė Ventiliatorius Silent Šilumos Energijos Ekologinio Ventiliatorius Žurnalas Degiklis Medienos deginimo Krosnis Ventiliatorius Namų Patalpų Šildymo Ventiliatorius

Židinys Ventiliatorius 6 Ašmenys Medienos Viryklė Ventiliatorius Silent Šilumos Energijos Ekologinio Ventiliatorius Žurnalas Degiklis Medienos deginimo Krosnis Ventiliatorius Namų Patalpų Šildymo Ventiliatorius

Panašūs produktai