Apie fotostudija11.lt


Fotostudija11.lt komandos fotografai turintys daugiau nei 20 metų patirtį, gali Jums pasiūlyti plataus spektro fotografijos paslaugas, kurios atitiks kiekvieno poreikius. Fotografas Sigitas Miniotas, fotografas Vaidas Šaukimas, fotografas Donatas Guzevičius, tai tik dalis komandos narių, kuriuos vienija viena. Atradimų ieškojimas fotografijoje.

Vestuvių fotografija, krikštynų fotografija, asmeninės fotosesijos, komercinė fotografija.Vestuvinė fotografija - tai menas, kurį reikia atskleisti, tai emocija, kurią reikia perteikti, kad vartant Jūsų šventės fotoalbumą apimtų geras jausmas prisimenant kokia ji buvo nuostabi ir kiek smagių akimirkų steikė fotografas.

Krikštynų fotografija - tai ne tik ritualinė šventė, bet ir nauja mažylio pažintis pirmasis žingnis į krikščionišką paslaulį. Mūsų vaikų krikštynos - viena svarbiausių ir gražiausių žmogaus švenčių, kurią krikštynų fotografas turi įmažinti profesionaliai.
Ruošiantis krikštynoms būtinai pasidomėkite jų įamžinimo paslauga, kadangi mažylis tik paaugęs norės save matyti savo asmeniniame nuotraukų albume.
Krikštynų fotografas tai tas žmogus, kuriuo galite pasitikėti, ir kuriam galite patikėti savo mažylio šventės įamžinimą. Krikštynų fotografas žino krikštynų eigą, jam nereikia nurodyti kada ir kaip fotografuoti, visada būna ten kur jo labiausiai reikia fiksuojant šventės akimirkas.

Asmeninė fotosesija – tai galimybė išreikšti ir realizuoti save, atskleisti savo vidinį bei išorinį grožį. Asmeninė fotosesija - viena populiariausių fotografijos sričių. Gražiai ir natūraliai atrodyti fotografijose, tai ne tik modelio nuopelnas bet ir fotografo tikslas. Norime Jus pakviesti atnaujinti savo asmeninį fotoalbumą su išskirtinio stiliaus elementais.

Mokyklinė fotografija - tai fotografijos rūšis, kurios tikslas įamžinti akimirkas mokyklinio stiliaus tematika. Atliekame visą mokyklinės fotografijos fotosesiją nuo ikimokyklinio amžiaus iki abituraintų vienječių. Tik ilgametė patirtis mums suteikia garbę vadintis kokybiškos mokyklinės fotografijos profesionalais.

Daiktų fotografija –  tai sudėtingas ir sąlyginis dalykas. Ji turi atspindėti ne autoriaus idėjas ir pažiūras, bet, modeliuojant reikiamą žiūrovų reakciją, paveikti jų psichiką ir emocijas.

Skirtumas tarp reklaminės ir meninės fotografijos, tas, kad daiktų fotografijos pasako mums tik apie kokios nors prekės ar paslaugos privalumus. Daiktų fotografijose portretas nėra konkretaus žmogaus atvaizdas – tai produkto ar paslaugos vartotojo įvaizdis arba  išgalvotas įvaizdis – masalas į kurį norėtų būti panašus potencialus prekės/paslaugos pirkėjas.

Pagrindinis reklaminės - daiktų fotografijos tikslas – pademonstruoti vartojimo pasitenkinimą ir sukelti norą įsigyti tam tikrą prekę ar paslaugą. Daiktų fotografija turi būti patraukli ir įtikinama. Komercinė nuotrauka visada vaidybinė. Kiekvienas jos siužetas kruopščiai apmąstomas, tam, kad galiausiai ji pritrauktu tikslinės vartotojų grupės dėmesį.

 

Kilus klausimams dėl fotosesijos eigos ar kainos Jūs visada galite su mumis susisiekti.