Paslaugų teikimo sutartis

Prieš pradedant savo darbus mes visada pasirašome su klientais sutartį, kurioje suderinami visi aspektai, kurių dėka paslauga tampa užtikrinta ir atlikta profesionaliai.

Fotografuojame susipažinę su klientų pageidavimais, suderinę fotosesijos scenarijų, fotografijų naudojimą, darbų atlikimą ir perdavimo terminus, atsiskaitymą už paslaugas bei ir kitas sąlygas.
Pasirašyta sutarartis tarp mūsų ir kliento reikalinga tam, kad visos paslaugos būtų atliktos laiku ir profesionaliai, kad abi šalys turėtų jų interesus užtikrinančias garantijas. Esame lankstūs, todėl fotosesijos metu iškilus nenumatytiems veiksniams ar pageidavimams visuomet stengiamės susitarti žodžiu.
Žinome, kad mūsų požiūris į klientus pasitvirtina, o lūkesčiai pasiteisina, todėl kiekviena bendradarbiavimo sutartis derinam atskirai atitinkanti kliento poreikius.


Konfidencialumas

Daug dėmesio skiriame klientų privatumui, todėl vestuvinė fotosesja, šeimos ar individualios fotografijos naudojimas yra aptariamas ir nustatomas fotografavimo paslaugų sutartimi.

Autoriaus teisės

Visos klientams perduodamos fotografijos yra mūsų autoriniai darbai, kuriuos, bendruoju atveju, perduodame asmeniniam nekomerciniam naudojimui. Tai reiškia, kad fotografijas galėsite turėti ir platinti draugų, giminių ir artimųjų tarpe. Fotografuojant komerciniams projektams autorinių teisių perdavimo bei nuotraukų naudojimo sąlygos aptariamos kiekvienu atveju atskirai.


E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.